İsmail Sivri Sokak, No: 3 D: 3 Bostanlı, İZMİR

Hakkımda

izmir’ de Uzman Psikolog Başak DALDA KİLECİ, Psikoloji lisans eğitimini ve Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde (ODTÜ) tamamlamıştır. Üniversite eğitimi devam ederken Ankara’da çeşitli devlet hastanelerinde yetişkin ve çocuk psikiyatrisi bölümlerinde stajlarını tamamlamış ve bu süre boyunca ruh sağlığı alanında pek çok farklı danışan görmüş ve tedavi yöntemlerine tanıklık etmiştir.

Üniversite eğitiminin ardından, gönüllü olarak katıldığı “Çocuk Merkezli Oyun Terapisi” eğitimiyle kendini geliştirmeye devam etmiştir.
Bu eğitim sayesinde hem çocukların iç dünyalarını daha iyi anlamakta hem de ailelere bu konuda yardımcı olabilmektedir.

“Hipnoz” eğitimini, Türkiye’nin bu konudaki en saygın kurumlarından olan Psikoterapi Enstitüsü’nde aldıktan sonra, yazılı ve uygulama sınavlarını başarıyla geçerek Hipnoz Uygulama Yeterlilik Sertifikası’nı almaya hak kazanmıştır.

Psikolojiyi bir bütün olarak ele alan psikolog Başak DALDA KİLECİ, meslek hayatında hem yetişkinlere hem çocuklara yönelik çalışmıştır. Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde zihinsel engelli çocukların sosyal hayata adapte olabilmeleri için ailelerine yönelik seminerler düzenlemiş, aynı zamanda bu bireylerin sosyal becerilerinin artırılmasında yardımcı olmuştur. Çalıştığı anaokullarında, normal gelişim gösteren çocukların davranış problemleri üzerine çalışmış ve onların ailelerine “sağlıklı ebeveyn-çocuk iletişimi” kurmaları için yardımcı olmuştur.

İki ayrı beslenme merkezinde görev yapmış ve buralarda, danışanlara bir yandan yeme bozuklukları (gece yemek yeme, obezite, blumia gibi) konusunda yardımcı olurken bir yandan da beslenme programlarına uymaları için motivasyon verme, irade geliştirme gibi konular üzerinde çalışmıştır.

Şu anda, İzmir’de kurucusu olduğu danışmanlık merkezinde 15 yaş üstü bireylere psikolojik danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

izmir psikolog Randevu Almak İçin 0551 975 72 12

Tüm Hakları Saklıdır ® 2018 -izmir psikolog