İsmail Sivri Sokak, No: 3 D: 3 Bostanlı, İZMİR

Belirli bir psikolojik problemi olmamakla birlikte zaman zaman insanların kafa karışıklıklarını konuşmaya, alacakları önemli kararlar öncesi hissettikleri kaygıyı azaltmaya, baş etmekte zorlandıkları bazı hayat olayları hakkında konuşup kendilerine yeni bir yön çizmek için motivasyon edinmeye ihtiyaçları olabilir. izmir’li psikolog olarak , böyle anlarda kişinin tarafsız bir uzman psikolog eşliğinde kendi içine dönüp düşüncelerini anlamlandırabilmesi ve o anki olumsuz duygularının esiri olmadan hayatına kendisi için en iyi olabilecek yönü çizmesi için faydalıdır.

İzmir Psikolog Danışmanlık Hizmeti

İzmir ilinde aktif olarak uzman klinik psikolog danışmanlık hizmeti veriyorum.  Bize gelen bireyleri hiçbir zaman hasta, sorunlu insanlar olarak görmüyor, hümanist bir bakış açısıyla kendilerini tanımaları ve anlamaları için bilimsel yöntem ve teknikler kullanıyorum. Danışanlarıma hizmet verdiğim alanlar şunlardır:

Panik Atak, Depresyon, Obsesif Kompülsif bozukluğu, Öfke Problemi, Sınav Kaygısı, Yas Danışmanlığı, İletişim Problemleri, Aile Terapisi, Vajinismus, Sigarayı bırakma, Kilo Kontrolü ve Sağlıklı Yaşam, Diş Gıcırdatma, Fobiler, Genel Psikolojik Sorunlar

Psikolog Danışma sürecinde kısa süreli çözüm odaklı terapi, bilişsel terapi, davranışsal terapi, hümanist terapi, geştalt terapi, aile sistemleri terapisi gibi çağdaş yaklaşım ve tekniklerle sorunlarınıza çözüm üretmeye çalışıyoruz. Güçlü yanlarınızı fark edip kendi benlik bütünlüğünü bulmanızda size destek oluyorum. Hiçbir sorunu sizin adınıza çözmüyor. sadece kendinizi tanımanızı, problemleri fark etmenizi ve problemlerinize çözüm önerisi geliştirmeniz için size rehber oluyorum.  çalışmalarım danışan odaklı olmaktadır. Her bireye farklı yöntem ve tekniklerle yaklaşıyoruz. Çünkü her birey özeldir, farklıdır ve değerlidir. Her bireyin ilgi, ihtiyaç, duygu ve düşünce yapısı farklıdır. Her bireyin doğayı, insanları, olayları algılama biçimleri farklıdır. Aynı olaylara insanlar farklı tepkiler verebilir. Bu yüzden danışanların ihtiyaçlarını ön planda tutarak hizmet vermekteyim.İzmir Psikolog olarak hizmetler verirken deneyimlerden ve tecrübelerden faydalanarak danışanların sorunlarına çözüm üretmenleri için onlara her alanda destek oluyorum. Çözüm sunmak yerine danışanın çözüm üretmesini sağlıyoruz. Kendi gücünü ve potansiyelini fark etmelerini sağlıyorum. Aslında sadece kişinin içinde yer alan gücü ve potansiyeli fark edip ortaya çıkarması konusunda rehber oluyoruz.
izmir Psikolog olarak, danışanları koşulsuz kabul ederim. Terapi süresince gizlilik temel ilkemizdir. Bütün konuşmalar danışanla terapist arasında sır olarak kalır. Aksi takdirde ortamda yer alan güven duygusu yok olur. Danışanın huzursuz ve tedirgin olduğu bir ortamda ona psikolojik anlamda destek olmak imkânsızdır. Danışanlarımızı hiçbir zaman para kazanma aracı görmeyerek onların sorunlarla baş etmede en büyük yardımcısı olmayı kendimize ilke edindik. İzmir de uzman Psikolog danışman hizmeti verirken çalışmalarımı büyük bir titizlik içinde yürütmekteyim. Tüm çalışmalarım bilimsel yöntemlerle yapılır. Çalışmalarım plan ve program dahilinde işler. İzmir bölge halkının psikolojik sorunlarına destek olmak, mutlu bir insan kitlesi yaratmak için çalışmaya devam ediyorum. Sorununuz ne olursa olsun mutlaka bir çözüm yolu vardır. Unutmayın bütün sorunların cevabı sizde saklıdır. Biz sadece bunu açığa çıkartmak için size rehber oluyoruz.

İzmir uzman psikolog

Başak DALDA KİLECİ

Tüm Hakları Saklıdır ® 2018 -izmir psikolog