İsmail Sivri Sokak, No: 3 D: 3 Bostanlı, İZMİR

Belirli bir psikolojik problemi olmamakla birlikte, insanlar  zaman zaman  baş etmekte zorlandıkları konuları konuşmaya, alacakları önemli kararlar öncesi hissettikleri kaygıyı azaltmaya,  kendilerine yeni bir yön çizmek için motivasyon edinmeye ihtiyaç duyabilir. izmir’li psikolog olarak , böyle anlarda kişinin tarafsız bir uzman  eşliğinde konuları ele alması için destek oluyorum.

İzmir Psikolog Danışmanlık Hizmeti

İzmir ilinde aktif olarak uzman klinik psikolog danışmanlık hizmeti veriyorum.  Danışanlarıma  kendilerini tanımaları ve anlamaları için destek oluyorum. Danışanlarıma hizmet verdiğim alanlar şunlardır:

Panik Atak, Depresyon, Kaygı bozuklukları, Öfke Problemi, Sınav Kaygısı, Yas Danışmanlığı,  Fobiler, Sigarayı bırakma, Kilo Kontrolü ve Sağlıklı Yaşam, Diş Gıcırdatma, Fobiler, Genel Psikolojik Danışmanlık

İzmir Psikolog olarak, danışma sürecinde her danışana, kendine uygun yaklaşım ve yöntemlerle danışmanlık hizmeti sunmaya özen gösteriyorum. Çünkü her birey özeldir, farklıdır ve değerlidir. Her bireyin duygu ve düşünce yapısı farklıdır. Her bireyin doğayı, insanları, olayları algılama biçimleri farklıdır. Bu yüzden danışanların ihtiyaçlarını ön planda tutarak hizmet vermekteyim.

izmir Psikolog olarak, seanslarımda  gizlilik temel ilkedir.  İzmir de uzman Psikolog olarak danışmanlık hizmeti verirken çalışmalarımı büyük bir titizlik içinde yürütmekteyim. İzmir bölge halkının psikolojik sorunlarına destek olmak, mutlu bir insan kitlesi yaratmak için çalışmaya devam ediyorum.

İzmir uzman psikolog

Başak DALDA KİLECİ

Tüm Hakları Saklıdır ® 2018