2014 Sok. No:15 D:8 Bostanlı, İZMİR

 Randevu Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

izmir psikolog

     *Pandemi süresince tüm görüşmeleri online /uzaktan yürütüyorum. Randevu almak ve detaylı bilgi için iletişim numaramdan bana ulaşabilirsiniz.

     *Psikolog- danışan arasında seansta konuşulanlar gizli kalır. Ses ve görüntü kaydı alınmaz. Gizlilik ilkesinin istisnaları şu şekildedir:

     Birincisi; eğer  kendinize zarar verme tehlikeniz olduğunda;

     İkicisi, eğer başka birine zarar verme tehlikeniz olduğunda;

     Üçüncüsü, eğer 18 yaşından küçükseniz, yine de konuştuklarımız aramızda gizli kalır; ancak ailenizin ya da bir başka yetişkinin size zarar veren davranışları varsa (şiddet, taciz, kötüleme, hor görme… vs) ailenize ve/veya yetkililere bu konuda geri bildirim vermem gerekebilir.

     *Seanslarım 60 dakika sürmektedir. Danışanların seanslar için önden randevu  almaları ve eğer iptal etmeleri gerekecekse bunu randevu saatinden en geç 24 saat önce yapmaları gerekmektedir. Randevu ile  çalıştığım için, sizin randevu günü yapacağınız iptal, tüm günün randevularını etkileyecektir. En geç 24 saat önceden iptal edilmeyen randevuların ücreti bir sonraki seansta talep edilir. İptal edilen bir görüşmeden sonra tekrar görüşme yapmak istendiği taktirde danışanın randevu alması gerekmektedir. 

     *Randevunuza geç kaldığınızda kalan süre kadar görüşme yapılır ve tam ücret alınır. Eğer benden kaynaklı bir gecikme  olursa,kaçırılan kadar süre görüşme sonuna eklenir. Benden kaynaklı bir iptal söz konusu olursa, o görüşmeden ücret talep edilmez. 

Oy verebilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Psikolog Kimdir, Ne Yapar? başlıklı makalemizde Depresyon, Diş Gıcırdatma / Diş Sıkma (Hipnoz) ve Fobiler ( Hipnoz ) hakkında bilgiler verilmektedir.

Tüm Hakları Saklıdır ® 2018 

 

Oy verebilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Psikolog Kimdir, Ne Yapar? başlıklı makalemizde Depresyon, Diş Gıcırdatma / Diş Sıkma (Hipnoz) ve Fobiler ( Hipnoz ) hakkında bilgiler verilmektedir.